Asansörlü Nakliyat

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Kayseri asansörlü nakliyat hizmetini modern teknolojiye sahip asansör sistemleri ile vermekte olan firmamız eşyalarınız için konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktadır. Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde üst katlarda oturuyor olmanız halinde taşınma sırasında eşyalarım bina merdivenlerinden taşınırken zarar görür mü endişesi yaşamanız normaldir. Bu endişeyi ise Vip Nakliyat firmamız bina merdivenlerini kullanmayarak ortadan kaldırmaktadır. Taşınma günü binanın önüne getirilen portatif yük asansörü ile eşyalar taşınmakta ve güvende olmaları sağlanmaktadır.

Eşyaların asansörler ile güvenle taşınması için öncesinde yapılması gereken ise paketleme ve ambalajlama işlemidir. Bu işlemi de firmamız uzman personeli ile yapmakta ve eşyalar için üst düzey koruma önlemi almaktadır. Paketlemesi yapılan eşyalar kurulumu ve testi yapılmış olan asansörlere yüklenerek araçlara alınmaktadır. Yeni adresinde üst katlarda olması halinde asansör sistemlerimizi kullanmaya devam etmekte ve eşyaların üst düzey koruma altında yeni adresinize taşınmasını sağlamaktayız.

  

  

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Kayseri asansörlü nakliyat hizmetimiz ile birinci önceliğimiz olan eşyalarınızın üst düzey koruma altında taşınması amacımızı gerçekleştirmekteyiz. Bazı firmalar bu hizmet için ilave ücret almakta olmasına rağmen firmamız asansörlü nakliyat yapmak için ilave ücret istememektedir. Taşınma öncesinde yapılan ziyaret sırasında eşyaların üst katlarda olduğunun görülmesi halinde yapılan taşınma planının içine asansör sistemleri de eklenmektedir. Düşük kar marjı le çalışan bir firma olarak da tüm müşterilerimizin bütçelerine uygun fiyatlar bulabilmesini sağlamaktayız. Taşınma öncesi belirlediğimiz fiyatın kesin olmasını sağlamakta taşınma sonrasında ilave maliyetler ile karşılaşmanıza izin vermemekteyiz.

Kayseri asansörlü nakliyat hizmetini rezidans ve plazalar gibi çok yüksek binalarda yaşayan kişilere de verebilmek için firmamız özel asansör sistemlerine sahiptir. Bu gibi çok yüksek olan binalarda yaşayan kişilerin taşınması sırasında ise asansörlü nakliyat yapılabilmesi için hava şartlarının uygun olması gerekmektedir. Aşırı rüzgarlı olan günlerde bu hizmeti vermemekte eşyalarınız için bir tehlike oluşmasına da izin vermemekteyiz. Kayseri merkezli olan firmamız şehrimizin tüm ilçelerinde üst katlarda oturan kişileri sorun yaşamadan ve eşyalarının güvende olarak taşınabilmesini sağlamaktadır. Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için online iletişime geçebilirsiniz.

 

Profesyonel Hizmetler

Sektörün tecrübeli firmalarından Vip Nakliyat olarak, garantili ve sorunsuz hizmetler sunuyoruz.

Yeni Nesil Taşımacılık

Çağımızın getirdiği teknolojileri kullanıyor, sizlerin bu süreçte hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz.

Kayseri asansörlü nakliyat

Kayseri Vip Nakliyat

Kayseri evden eve nakliyat
Kayseri merkezli olan firmamız Vip Nakliyat olarak sizlere yılların tecrübesi ile birlikte sorunsuz bir evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Her geçen gün kalitemizi arttırmayı bildiğimiz gibi, sizlerin derdine derman olacak işlemleri de harfiyen yerine getiriyoruz. Profesyonel personellerimiz ile senkronize bir şekilde çalışıyor, eşyalarınızın yeni adresine taşınmasını sağlıyoruz. Sizler de eşyalarınızın güvenliğinin önemsendiği ve memnuniyetinizin yüksek seviyeler de tutulduğu hizmetler almak isterseniz hemen firmamıza ulaşabilirsiniz.